خانم مهسا حمیدی

دوست من سلام 😉
به جد میتونم بگم زندگی من به قبل و بعد دوره تقسیم میشه که واقعا حضور گیلدا جان و عاطفه جان واقعا روشن کننده مسیر زندگی من بود
تمام مطالبی که در طول دوره آموزش داده می‌شد با بیان شیوا گیلداجان که جای هیچ ابهامی نمی‌گذاشت و پیگیری‌های عاطفه جان که عملکرد من رو میسنجیدند.
بنظر من بهترین حسن این دوره وجود تسهیلگر هست، تسهیلگری که عمیقا دلسوزانه و مسئولیت پذیر و بهترین دوست میتونه باشه، من با اینکه عاطفه جان رو از نزدیک ندیدم ولی از هرشخصی به من نزدیکتر بودند و دوستشون داشتم چه زمانی که حالم خوب نبود منو راهنمایی می‌کردند و چه زمانی که پرقدرت بودم منو تشویق میکردند.
مطالب دوره به حدی شیوا و روان و جامع بود که تمامی ابعاد زندگی رو پوشش می‌دهد که مطابق و متناسب با هر سن و هر هدفی است.
توی این دوره به خودشناسی میرسی و تماما دلیل تمام کم و کاستی‌های خودمون رو متوجه میشیم و راهکارهای مناسب برای اصلاحشون را یاد میگیریم.
من بارها و بارها اهدافم رو نصفه رها کرده بودم و باعث کاهش عزت نفس من شده بود اما اینبار اولین باری بود که اینقدر پیش رفتم و با عاطفه جون واقعا حالم خوب بود و بمب انرژی بودند، ریز به ریز چک لیست من رو بررسی می‌کردند و فیدبک میدادند.
ومن چقدر مثبت نگر شدم توی این دوره که کل روز دنبال اتفاقات خوب بودم.
من بارها پلنر خریده بودم برای برنامه ریزی روزانه اما این نوع برنامه ریزی بنظرم از هر پلنری بهتر است.
و در آخر بهترین چیز ارزیابی هست که پایان دوره نسبت به ما داده میشه که وقتی میبینی کسی اینقدر دقیق حواسش بهت بوده توی تمام روز های دوره واقعا از هرچیزی با ارزشتر هست😍

سایر برترین ها