خانم مینا رحیمی

۱- مهمترین دستاوردهایی که در دوره داشتم : ۱)تمرکز بر مهم ترین و اساسی ترین هدف با توجه به چرخه زندگی بود.
۲) استرس کی و چگونه انجام دادن کارها رو به آرامش تبدیل کرد.
۳) تا درصد خوبی به زمان حاکم شدم و روی ساعت می تونم برنامه رو جلو ببرم.

۲- چیزی که باعث تمایز دوره میشه اینه که محتوای انگیزشی کلیشه ای و بلندپروازانه نداره. کاملا بر اساس منطق ، واقع بینی ، آسان و قابل اجرا در زندگیه. اینکه برای یک مساله چند راهکار وجود داره عالیه.

۳- محتوا بسیار شفاف ، به بیان صریح و ساده ، قابل پیاده سازی و به دور از کلیشه و توضیحات اضافه بیان شده.

۴- آشنایی با چنین تسهیلگر حرفه ای ، کاربلد ، جدی ، خوش اخلاق ، باهوش ، آدم حسابی و با تجربه که دقیق بررسی می کنن ، خیلی به موقع آسیب شناسی دارن و دقیق راهکار میدن موهبت زندگی من بود. من در زمینه ی هنر میخواستم پیشرفت کنم و ایشون به دنیای هنر اشراف کامل دارن ، طوری که برنامه نوشتن در سبک زندگی من به لطف ایشون نهادینه شد و در این زمینه بنده رو مستقل کردن 🙏🙏

۵- نکته ی هیجان انگیز در مورد دوره اینه که دقیقا اون سبک زندگی که میخواستم رو بهم داد 😍 به همه ی ابعاد می پردازه و اینکه همه ابعاد زندگیت رو اون طور که دوست داری می چینی.
بسیار برام تحسین برانگیز هست که جناب آسترکی ارجمند تسهیلگر گرامی با دید ۳۶۰ درجه ای که نسبت به موضوع دارن و همه ی زوایا رو می بینن ، نکات بزرگ رو آسون بیان می کنن . وقتی پیاده می کردم زود اون مساله حل میشد و هربار ذوق می کردم که چقدر خوب زندگیم رو میتونم کنترل کنم و پیش ببرم. انقدر برام راهگشا و هیجان انگیز بود که از ویس ایشون در نت گوشی یادداشت برداری می کردم که همیشه همراهم باشه.

بسیار بسیار از مجموعه ی تسهیلگران حرفه ای ، گیلداجان نازنین ، آقای آسترکی بی نظیر و پشتیبانی محترم سپاس گزارم که بسیار به من آموختید و لطف داشتید و خالصانه و مهربانانه همراهی کردین دوستای قشنگم 😍💚💙💜🙏🥰🍀👑💎🎶🎵⭐️🙏🙏😘😘😘

۶- به عقیده ی من این دوره برای افرادی که چند هدف دارن ، از نظم اعتماد به نفس می گیرن و میخوان در طی زمان کمی هدف بزرگی رو تیک بزنن بسیار مفیده.