خانم مریم هدایت

قبل از هر چیز باید خداوند رو شکر کنم که این راه رو پیش روی من قرار داد .چون اصلا یادم نمیاد که من اولین بار چطور پیج گیلدا جون رو دیدم و چی شد که رفتم و پست هاشون رو دیدم .اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد و پیج رو فالو کردم به قول معروف  شسته و  رفته بودن پست ها بود .هر پستی  چند تا جمله قشنگ نبود چند تا راه کار عملی بود .البتع برای منی که چندین دوره و کتاب و پیج و سایت  در مورد راه های رسیدن به موفقیت داشتم تشخیص اینکه چه محتوایی عملیه چه محتوایی کپی و بی فایده کار سختی نبود .
دوره روتین سازی شرکت کردم یه عالمه تکنیک  عالی رو به صورت عملی ،کاملا کاربردی  و ساده  یاد گرفتم همراه با  یه گروه از دوستای خوب با دغدغه های مشترک که چقدر به من  انرژی و انگیزه داد  .حس میکردم   تنها نیستم  و تلاش میکردم  من  هم یه تجربه ای بکنم  که یه حرفی برای گفتن داشته باشم  .
همون چند جلسه اول کلی کارهام منظم شد .بعضی تکنیک ها برام عالی بود و ایتقدر ساده بود که تعجب میکردم . وای که روتین سازی با من چه کرد همون کارهایی که با یه عالمه عذاب وجدان و شلخته انجام میدادم منظم شد و به چشم اومد .شدم استاد روتین سازی برای زندگیم .
الان دیگه نمیفهمم کی این همه کارو انجام میدم .دوره ۴۲ روزه ثبت نام کردم و گیلدا جون طاهره جون رو به عنوان تسهیل گر برام انتخاب کردن .  یه تسهیل گر مهربون و صبور ولی پیگیراااا... که خودم میدونم اگر پیگیری هاشون نبود با این همه تکنیک و اطلاعات و خواستن باز هم نتیجه الان رو نمیگرفتم .پیگیری معجزه میکنه .طاهره جون
یه دوست مهربون و یه مشاور دوره دیده و خوش فکر و موفق که هروز کلی با هم از راه دور  معاشرت میکردیم و در حین این معاشرت ها چقدر نوازش میشدم و چقدر همدلی میگرفتم و چقدر راه حل و چقدر تلنگر . و مهمتر از همه اینکه طاهره خودش تمام این راه ها رو رفته بود و وقتی چک لیست هاشون رو روزانه با من به اشتراک میگذاشتن چقدر نکته های جالب میدیم .یعنی حرفی رو میزد که خودش زندگیش کرده بود ،تکنیکی رو یاد میداد که توی روزمرگی خودش میدیدم و این بسیار تاثیر گذار بود .

یه عالمه محتوا که هر هفته انگار چند تا کتاب  و جزوه و پادکست رو خلاصه کردن توی چند تا تکنیک و بهت میدن .لقمه اماده فقط لازمه زحمت بکشی قورتش بدی .دیگه از این بهتر .براتون نگم از حس خوب تیک های سبز روتین ها 😊
برای من که مغزم شلوغ پلوغ بود و پر از ایده و دور و برم پر از کارهای نصفه کاره و دیگه قبول کرده بودم که من اهمال کارم و بی اراده
دوره روتین سازی و ۴۲ روزه یه تولد دوباره بود .
در یک کلام
در  دوره های روتین و ۴۲ روزه همه چیز برای موفق شدن اماده اس فقط باید بخوای .یعنی برای هر بهانه و قربانی بازی که ناخوداگاهت بخواد در بیاره توی این دوره ها یه تکنیک هست که همش با تجربه حاصل شده .